Item # 3190309EN-302532 Product Details
Back in stock on Jun 25. Estimated delivery: Jun 30 - Jul 2.
  • (9) torpedo candelabra 60-watt light bulbs included
Length:
32"
Width/Diameter (in):
32"
Height:
30.25"
Max Hanging Height:
103.5"
Canopy Thickness:
0.88"
Weight:
12.76 lbs
Installation Details
Wire Length:
120"
Chain Length:
72"
Lamping Details
# of Bulbs:
9
Voltage Rating:
120 V