Item # 3190305EN-221326 Product Details
Back in stock on May 19. Estimated delivery: May 25 - May 26.
Length:
26"
Width/Diameter (in):
26"
Height:
22.13"
Max Hanging Height:
96.5"
Canopy Thickness:
0.88"
Weight:
7.56 lbs
Installation Details
Wire Length:
120"
Chain Length:
72"
Lamping Details
# of Bulbs:
5
Voltage Rating:
120 V