Item # 100701OB-DMO14 Product Details
Width/Diameter (in):
14"
Height:
11"
Canopy Length:
5"
Wire Length:
110"
Chain Length:
72"
Finish:
Olde Bronze
Glass:
Matte Opal
Voltage Rating:
120 V