Item # 2306-3RB-DMO14 Product Details
Length:
57.25"
Width/Diameter (in):
14"
Height:
13.5"
Canopy Length:
8"
Weight:
18 lbs
Installation Details
Wire Length:
110"
Chain Length:
72"
Glass:
Matte Opal
Voltage Rating:
120 V