Item # 2306-3RB-GM16 Product Details
Length:
58"
Width/Diameter (in):
16"
Height:
14"
Canopy Length:
8"
Weight:
21 lbs
Installation Details
Wire Length:
110"
Chain Length:
72"
Glass:
Golden Mottle
Voltage Rating:
120 V