Item # 2306-3RB-AGM14 Product Details
Back in stock on Jun 12. Estimated delivery: Jun 17 - Jun 22.
Increase Qty
Notify me when in stock   Reserve yours now risk-free!
Length:
57.25"
Width/Diameter (in):
14"
Height:
15"
Canopy Length:
8"
Weight:
18 lbs
Installation Details
Wire Length:
110"
Chain Length:
72"
Finish:
Rubbed Brass
Glass:
Golden Mottle
Voltage Rating:
120 V