Item # 2306-3RB-RB15 Product Details
Length:
57.25"
Width/Diameter (in):
15"
Height:
14"
Canopy Length:
8"
Weight:
14 lbs
Installation Details
Wire Length:
110"
Chain Length:
72"
Glass:
Golden Mottle
Product Design:
Linear
Shade Material:
Steel
Design Style:
Traditional
Shade Color:
Voltage Rating:
120 V